Přeskočit na hlavní obsah

Žirafka Tonička


Jsem tady pro vás s dalším návodem :) Je zima a  je třeba i zvířátka obléci do zimního. Takže dneska je tu pro vás žirafka s šálou a klapkami na ouška. 

Vzhledem k tomu, že tento návod je složitější a žirafku jsem sama vymyslela a vzhledem k tomu, že návodů vám stále vkládám dost, dovoluji si tento dát jako návod placený.

Koupit si jej můžete buď na FLERU a nebo mi napište koment s emailem přímo pod článek a já vám pošlu podklady k platbě.


Když jsem začínala háčkovat, byla jsem ráda za každý návod, který byl k dispozici zadarmo. Nechtělo se mi za návody platit. Ale když mi přestaly stačit čepičky a chtěla jsem zkusit svou první hračku, nebylo zbytí. Dneska už je návodů na hračky zadarmo spoustu. Začalo to jedním návodem. Dneska už jich mám, řekla bych, stovky a nikdy je všechny nestihnu zkusit. Možná v důchodě, ale to už zase nebudou "in".

Ctím to, že si dal někdo práci s tím, aby návod pro ostatní sepsal, protože vím, že je spousta z nás, které hračku bez návodu nikdy nezvládnou. Prostě někdo na to nemamá buňky a představivost. Tak jako já na matematiku :D :D :D. A proto když se mi nějaká hračka líbí, koupím si na ni návod. 


Doufám, že se vám žirafka bude líbit. Já jsem z ní nadšená a majitelka taky :)


Přeji vám krásný zbytek dne 
BarčaKomentáře

 1. Je krásná, patřím mezi ty co nemají ty buňky, tak si ho budu muset koupit :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Je nádherná, poprosila bych o návod k zakoupení.
  e-mail jitka.sidakova@seznam.cz
  Moc děkuji Jitka Šidáková

  OdpovědětVymazat
 3. Nádherná žirafa to muselo dát dost práce máš tady moc hezké věcičky Zdravím

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evičko, moc děkuji. Dost práce, víš jak to je. Vše je relativní a záleží s čím to srovnáváš :) (čeká mě velká deka, takže ve srovnání s ní, je tohle maličkost) B.

   Vymazat
 4. Také sú krásné tie zvieratka čo štrikuješ, rozplývam sa nad nimi. Strašne ma to nabudilo chuťou háčkovať, len sa mi nechce dariť. Nuž skúšam a skúšam, raz to snáď vyjde. Takže skladám klobúk pred tvojou šikovnosťou :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mockrát děkuji, věřím, že to pokoříš a stane se to i tvou závislostí

   Vymazat

Okomentovat

Děkuji, že jsi si udělal/a čas okomentovat můj článek. Vážím si toho. Hezký den Barča

Populární příspěvky z tohoto blogu

Háčkované šatičky pro holčičky

Pokud si nechcete nechat ujít novinky, pojďte  přidat ke mně do skupinky Bandorka háčkování KLIK   Krásný podvečer, šikulky,  teď jsem se trošku víc zaměřila na duhová klubíčka, proto se neozývám tak často.  Některé z vás mají pocit, že mám elektrický háček. Věřte mi, že já mám pocit, že to jde všechno strašně moc pomalu.  A navíc ty velké věci tak dlouho trvají. A je pro mne super zjištění, že nezáleží na délce klubíčka, ale na tom, co zrovna háčkuju.  Pro srovnání, dámské pončo z příze Butterfly 1500 mi zabralo méně času, než mandala, na které zrovna pracuju, která bude z klubíčka 750m.  Dneska se konečně pokusím sepsat návod na dětské šatičky.  Nedávno jsem někde zahlédla diskusi o tom, že jsou všude návody jen na "malé holky".  Vzhledem k tomu, že tady mám teď docela dost klubíček, pokusím se sepsat i návod třeba na šatičky na 11 let?  Budu určitě ráda, když mi napíšete jestli by o to byl zájem.  Já mám doma 2 kluky a nev

Háčkovaná čepko- čelenka

Pokud si nechcete nechat ujít novinky, pojďte se k nám přidat Bandorka háčkování KLIK   Pěkný podvečer šikulky, dneska jsem pro vás sepsala návod na něco mezi čepkou a čelenkou.  Musím říct, že jsem z výsledku moc nadšená a možná ji udělám i pro sebe.  Čelenky jsou fajn, ale tohle je takové neobvyklé, není to ani čepka na drdol, protože to je o něco nižší. A protože jsem ji chtěla malinko ozdobit a aplikace by se tak úplně nehodila, stáhla jsem ji v jednom místě přízí do mašličky.  Použila jsem novinku od  VlnaHep  přízi Patty a háček č. 4. Přijde mi, že ta příze je krásně pružná a opravdu čepička skvěle sedí.  Myslela jsem, že ji budu muset v horní části zužovat, ale nebylo to potřeba. Skvěle přilnula k hlavě.  Čepičko-čelenka  je cca na obvod 53 cm, ale jak vidíte, na hlavu jsem ji dostala i já (obvod 55cm).  Stačila mi tak půlka klubíčka. Prvně si uháčkujeme lem (od lemu jsem háčkovala poprvé :) 1. řada - uháčkovala jsem si 12

Háčkovaný motýlek

Pokud si nechcete nechat ujít novinky, pojďte  přidat ke mně do skupinky Bandorka háčkování KLIK   Krásný podvečer sikulky,  dneska ráno jsem uviděla někde ve FB skupince takové šité motýlky a líbil se mi ten princip, jak moc byly jednoduché a proto jsem se rozhodla, že je zkusím udělat podobně, ale háčkem. Udělala jsem je mnohem menší než byly ty šité, ale právě proto, abych si je mohla pověsit na větvičku. Použila jsem nějaký zbytek příze Alize Bella Batic.  Barvičky mají krásné jemné plynulé přechody a to se mi na motýlkovi moc líbí.  Myslím ale, že je naprosto jedno, jakou přízi použijete.  Prostě využijte nějaké zbytečky.  Háček jsem si vzala č. 2. Tyto motýlky zvládne opravdu i opravdový začátečník.  Není na nich opravdu vůbec nic těžkého.  Použité zkratky: mk ... magický kruh ks ... krátký sloupek pds ... polodlouhý sloupek  ds ... dlouhý sloupek  po ... pevné oko V základu si uháčkujeme dva půlkruhy.  Je