sobota 7. září 2019

Háčkovaný svetr pro Štěpánka


Ahoj šikulky, dneska podruhé :)

Ač je to k neuvěření, tak naše děti jsou od oběda zalezlí v pokojíčku a hrají si s auty.
Já jsem si uklidila kuchyň, upekla jsem povidla a v mezičase jsem uháčkovala kus šátku, který snad během pondělí dodělám a v týdnu by mohl být i návod.

No a protože venku prší a doma je klid, už mi byla dlouhá chvíle, tak si říkám, že bych mohla dohnat resty.

Vy, které jste u mne ve skupince jste sledovaly, jak jsem háčkovala svetřík pro Štěpánka.
Slíbila jsem vám, že vám sepíšu návod, ale potřebuji na to mít klid, takže bych to viděla buď koncem příštího týdne a nebo ten další. Věřím, že počkáte.
Dneska vám přináším aspoň fotky hotového, protože naposledy jste jej viděly na ramínku bez jednoho rukávu.


Štěpánek je ze svetru nadšený, chodí v něm do školy. 
Skoro ho nechce sundat, což je pro mne samozřejmě tou největší odměnou. 
U krku jsme ho museli ještě trošku stáhnout

Aby Maty nebyl pozadu, už má koupená klubíčka, která si sám vybral, ale protože toho mám teď opravdu hodně rozdělaného, musí chvilku počkat.

Maty chce pro změnu svetr zapínací, takže nejspíš budou potom návody dva.U nás stále prší, jdu teda pokračovat v háčkování šátku, protože večer jdeme na koncert Queen Symphonic Open Air.
To bude super 😂
Mějte krásný a pohodový zbytek soboty

4 komentáře:

 1. Barunko a já myslela, že se chlapíkům moc háčkovat nedá. Nádhera.
  Díky za tolik krásných nápadů a návodů.
  Krásné dny a hodně sil na září.
  Bohunka

  OdpovědětVymazat
 2. Paní Barunko, svetr dopadl úžasně a lapač snů - to samé!! Budu se moc těšit a netrpělivě čekat na návod na svetřík, koncem měsíce odjíždím do lázní a měla bych už nápad, co uháčkovat vnučce. Pokud to hlavně stihnete vy, budu mooc ráda. Pěkné dny, Libuš

  OdpovědětVymazat
 3. Barunko, jsem u Vás nová a oči mi přecházejí tou krásou! Vaše úchvatná aktivita mě donutila po letech vzít háček do ruky! Naši kluci jsou již větší, ale vždy rádi nosili, co jsem stvořila, tak trpělivě počkám na návod a těším se, že jim to udělá radost.))) Moc děkuji za Vaši velkorysost v uveřejňování návodů - je to skvělá pobídka k práci,relaxu a hlavně novému učení!

  OdpovědětVymazat
 4. Barča,ďakujem za prijatie,ďakujem za návod na čelenku,je síce veľmi neskoro,ale musela som skúsiť,či to kríženie dám...�� A veľmi sa teším na návod na svetrík,mám 8 ročného syna a chcem mu spraviť....ste zlatá,že sa s nami delite.�� Este raz ďakujem a dobrú noc

  OdpovědětVymazat

Děkuji, že jsi si udělal/a čas okomentovat můj článek. Vážím si toho. Hezký den Barča

CAL na dámskou kolovou sukni

Krásný den, šikulky,  kdo ještě nepostřehl, jedeme další CAL.  Tentokrát na dámskou kolovou sukni. Sukni s překvapením, protože já sama ji j...