Dva dny po sobě článek?
To už se dlouho nestalo, že?
Víte proč?
Protože mám dovolenou.
Tudíž čas na "blbosti".
Jak jsem říkala dneska manželovi "Mám dovolenou, abych mohla v klidu pracovat."
Snažím se trošku poklidit, háčkovat, zdobit a tvořit na jarmark. Dneska jsem se vůbec nezastavila a nikde to není poznat :)
Do dnešního článku jsem se rozhodla vám dát jako inspiraci andělku, na kterou můžete koupit návod na Fléru u Modré koaly.
Ale myslím, že většina z vás ji zná.
Moc se mi tato postavička líbí.
Dělala jsem zatím dvě a ještě mne dvě čekají.
Na čem teď pracujete vy?
Zítra přidám další námět na tvoření s dětma.
A teď už si jdu zalézt pod peřinku s knížkou.
Přeji hezký zbytek večera
Barča
Hezký den Baruško!
OdpovědětVymazatAndělka je kouzelná...
Prostě hezké dny a užijte si dovolenou,mají padat vločky.. :-)
Eva od Olomouce
Hezký den, Evi, nevím, jak u vás, ale u nás v noci celkem slusně chumelilo. Dovču si užívám plněním restů a přípravami na jarmark. Ale nevadí, baví mne to. Dneska se chystám na udělání věnce, at to mám také z krku. Přeji krásné dny Barča
VymazatDobrý den, Andělka je moc hezká, povedla se Vám! Máte hezké věci a návody. Jsem začátečník a za návody na háčkování jsem vděčná. Teď chci zkusit pidivločku :-) Hezký den, Markéta
OdpovědětVymazatDobrý den, Marky, někdy si pořád i já připadám jako začátečník. Člověk se stále něco učí. Budu držet palečky. Blog probrouzdejte, návodů tu najdete troufám si říct, že už kvanta :D
VymazatKrásný zbytek týdne Barča
Baruško tvá Andělka je nádherná..S tou sukénkou je to parádní nápad..Hned je jiná,asi se budu opičit 😊😊.
OdpovědětVymazatMěj se moc krásně,pa Z❤
Zdeni, klidně se opič, mně to určitě nevadí. Ba naopak. Napadlo mne to úplně náhodou a také se mi to moc líbí. Krásný zbytek týdne *B*
VymazatBarunko, nádhera. Říkám si, až jednou budu velká a budu mít čas(v důchodu?), že budu taky háčkovat hračky. Dřví jsem si háčkování hraček plánovala na svátky, jídla dost, dárky rozbalené, děti mě chvíli nepotřebují, odpočinek,volno.. a zatím je to pokaždé jinak. Buď je tu tolik návštěv, že si ani nesednu nebo nám RZS vezla tatínka do nemocnice, že nebyla nálada a víc jsme byli v nemocnici než doma, ale mám se aspoň an co těšit, že?
OdpovědětVymazatKárnsé adventní dny.
Bohunka
Bohunko, takhle to já mám s pohádkama. V podstatě od doby, co jsem odešla z domu, tak jsem žádné vánoce na ně neměla čas. Ale kluci už jsou letos velcí, že by oba už u pohádek vydrželi, plánuju si žádné honění, žádné předárkování, letos vyhlašuju bojkot komerčním vánocům. Chci klid a pohodičku :)
VymazatVěřím, že se k nim brzy dostaneš... znáš to- vše je o prioritách :)
Krásné dny Barča
Barunko, přesně jak píšeš. Jen my už několit let nemáme tv a na Vánoce mi chybí kvůli pohádkám. Dcerky chystají divadlo, bývaly tu i koncerty pro známé(23. 12. večer., krásné posezení, děti vymyslely)nenudíme se.
VymazatBěháš ještě, Barunko?
Krásné dny.
Bohunka
Bohunko, my TV máme a jede u nás pouze večer, když děti usnou, máme to jako kulisu. Běhám, ale momentálně dost málo. Ale příští týden mne čeká vánoční běh v Olomouci :)
VymazatKrásný adventní čas Barča
F5F8B6372E
OdpovědětVymazatTakipçi Satın Al
Aşk Acısına Ne İyi Gelir
En Güvenilir Kiralık-Kasa Hangi Bankada
Fake Takipçi
Sahte Takipçi
20B209F6BE
OdpovědětVymazatkiralık hacker
hacker arıyorum
kiralık hacker
hacker arıyorum
belek
6B3897B8
OdpovědětVymazatafyon esçort
van esçort
bursa anal esçort
karatay esçort
kartepe esçort
esçort bayan muş
sur esçort
gölcük esçort
bolu esçort