Přeskočit na hlavní obsah

Den v Mojegalanterka


Dobré ráno, šikulky,
jak už některé víte, minulý víkend jsem měla opět možnost strávit den ve skladu MojeGalanterka .Můj první článek ze skladu a jak to všechno funguje si můžete přečíst TADY .Jak většina z vás ví, tak se nám Mojegalanterka přestěhovala do Hošťálkovic. Tím pádem, když si chci nyní "poňuchňat klubíčka" mám to jako celodenní výlet.Ale musím říct, že to stojí za to. 
No buďme upřímní, kdo by si nechtěl osahat téměř 120 druhů příze, projít se tím barevným rájem?Já myslím, že většina z nás. 

Pokud nemáte sklad galanterky příliš daleko, můžete si také domluvit osobní odběr ve skladu a tím pádem se tam porozhlédnout.


Pamatujete si, jak jsem vám v minulém článku psala, že je sklad zaskládaný od země až po stropy? 
Tak aktuálně má MojeGalanterka mnohem větší prostory a co myslíte? 
Jsou zaskládaní od země až po stropy :)Ale vzhledem k tomu, jak se tam klubíčka točí, tak je jasné, že musí mít nějaké zásoby, abychom my, zákazníci, vždy měli dostatečné množství klubíček skladem.Spousta z vás eshop Mojegalanterka zná.
Kdo má vlastní zkušenost  tak chválí. Asi milionkrát denně shání někdo slevový kód...
 A pak se najdou i věty typu "jak tooo, že minule jsem měla dárek a nyní ne?"
Ne nadarmo získala Mojegalanterka cenu popularity v soutěži 
SHOP ROKU 2018.Další ročník bude startovat od 2. 12. 2019, tak se můžete do hlasování zapojit i vy :)

Za mne patří velké díky celému týmu, který pro nás nejen klubíčka vybírá, objednává (ano i oni musí objednávat), také vybaluje, třídí do regálů, pak zase balí dle našich objednávek, třídí na odvoz (pošta, zásilkovna a kdoví kolik dalších dopravců), dává do toho svou energii, čas a lásku (protože bez té to nejde - zabalit pár balíků jednou za čas je zpestření, ale dělat to denně ...).A když se vám stane, že něco není tak, jak by být mělo, pamatujte, že za vším jsou jen lidi a že máme tu výhodu, že umíme mluvit. 
Ze strany galanterky vám jistě všichni vyjdou rádi vstříc, pokud to bude jen trošku možné :)

Mějte skvělý zbytek týdne u určitě mrkněte na STRÁNKY .
Můžete tam najít staronovinky jako je Merino a Yetti a spoustu dalšího, co určitě nutně potřebujete :)


A já děkuji týmu, že když mám chvilku, můžu být jejich součástí a zabalit si také pár balíků 
💗💗💗

Mějte se skvěle

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Háčkované šatičky pro holčičky

Pokud si nechcete nechat ujít novinky, pojďte  přidat ke mně do skupinky Bandorka háčkování KLIK   Krásný podvečer, šikulky,  teď jsem se trošku víc zaměřila na duhová klubíčka, proto se neozývám tak často.  Některé z vás mají pocit, že mám elektrický háček. Věřte mi, že já mám pocit, že to jde všechno strašně moc pomalu.  A navíc ty velké věci tak dlouho trvají. A je pro mne super zjištění, že nezáleží na délce klubíčka, ale na tom, co zrovna háčkuju.  Pro srovnání, dámské pončo z příze Butterfly 1500 mi zabralo méně času, než mandala, na které zrovna pracuju, která bude z klubíčka 750m.  Dneska se konečně pokusím sepsat návod na dětské šatičky.  Nedávno jsem někde zahlédla diskusi o tom, že jsou všude návody jen na "malé holky".  Vzhledem k tomu, že tady mám teď docela dost klubíček, pokusím se sepsat i návod třeba na šatičky na 11 let?  Budu určitě ráda, když mi napíšete jestli by o to byl zájem.  Já mám doma 2 kluky a nev

Háčkovaný motýlek

Pokud si nechcete nechat ujít novinky, pojďte  přidat ke mně do skupinky Bandorka háčkování KLIK   Krásný podvečer sikulky,  dneska ráno jsem uviděla někde ve FB skupince takové šité motýlky a líbil se mi ten princip, jak moc byly jednoduché a proto jsem se rozhodla, že je zkusím udělat podobně, ale háčkem. Udělala jsem je mnohem menší než byly ty šité, ale právě proto, abych si je mohla pověsit na větvičku. Použila jsem nějaký zbytek příze Alize Bella Batic.  Barvičky mají krásné jemné plynulé přechody a to se mi na motýlkovi moc líbí.  Myslím ale, že je naprosto jedno, jakou přízi použijete.  Prostě využijte nějaké zbytečky.  Háček jsem si vzala č. 2. Tyto motýlky zvládne opravdu i opravdový začátečník.  Není na nich opravdu vůbec nic těžkého.  Použité zkratky: mk ... magický kruh ks ... krátký sloupek pds ... polodlouhý sloupek  ds ... dlouhý sloupek  po ... pevné oko V základu si uháčkujeme dva půlkruhy.  Je

Háčkovaná čepko- čelenka

Pokud si nechcete nechat ujít novinky, pojďte se k nám přidat Bandorka háčkování KLIK   Pěkný podvečer šikulky, dneska jsem pro vás sepsala návod na něco mezi čepkou a čelenkou.  Musím říct, že jsem z výsledku moc nadšená a možná ji udělám i pro sebe.  Čelenky jsou fajn, ale tohle je takové neobvyklé, není to ani čepka na drdol, protože to je o něco nižší. A protože jsem ji chtěla malinko ozdobit a aplikace by se tak úplně nehodila, stáhla jsem ji v jednom místě přízí do mašličky.  Použila jsem novinku od  VlnaHep  přízi Patty a háček č. 4. Přijde mi, že ta příze je krásně pružná a opravdu čepička skvěle sedí.  Myslela jsem, že ji budu muset v horní části zužovat, ale nebylo to potřeba. Skvěle přilnula k hlavě.  Čepičko-čelenka  je cca na obvod 53 cm, ale jak vidíte, na hlavu jsem ji dostala i já (obvod 55cm).  Stačila mi tak půlka klubíčka. Prvně si uháčkujeme lem (od lemu jsem háčkovala poprvé :) 1. řada - uháčkovala jsem si 12