Přeskočit na hlavní obsah

Výzva?

„Jestli chcete něco vyhrát, běžte 100 metrů. Jestli chcete něco zažít, běžte maraton.“
Emil ZátopekPřed několika články jsem se zmiňovala o tom, že bych chtěla zase začít běhat. Z vašich reakcí jsem usoudila, že jste na tom některé podobně, a že se těšíte, až vám to počasí dovolí a vůle bude silná a vyrazíte. Vyrazily jste už? Já ano a dokonce dneska už počtvrté.


První den na rozběh po asi čtyřech měsících jsem si dala 4,5 kilometru. Nepočítala jsem s tím, že bych to dala v kuse. Ale překonala jsem sama sebe a bez jedinného zastavení jsem to uběhla. Tento okruh jsem si dala i napodruhé. 


Mé třetí běhání bylo trošku jiné. Domluvila jsem se s kamarádkou, která již nějaký pátek běhá, že vyrazíme spolu. Byla to taková rychloakce (ty já mám nejraději). Vzhledem k mým začátkům jsme se domluvily na cca osmi kilometrové trase. Když jsme doběhly, ukazoval nám telefon něco přes deset kilometrů, což nás obě mile překvapilo - vzhledem k tomu, že jsme to zvládly bez pauzy.

Musím se přiznat, že jsem na sebe byla pyšná. 


Dneska jsem vyrazila znovu, ale jen tak oddychově. Dneska to pro mně byl takový nostalgický běh. Jsem totiž v Hranicích u své kamarádky, které jsem svěřila své dva poklady a vyrazila jsem. Přiznám se, že jsem to chvilkama vzala místy, kterými jsem několik let nešla a tak nějak jsem vzpomínala. Má základní škola. Cesta, kterou jsem chodila několik let k mému tatínkovi. Rybník, na kterém jsem jako malá bruslívala. A spoustu dalšího. Nakonec jsem dala 7 km. Mohla jsem dát víc, ale nechtěla jsem to hrotit. Není všem dnům konec. 


Jak jste na tom holky vy? Pojďte do toho se mnou. Já mám před sebou spoustu kilo, který bych ráda dala dolů a pevně doufám, že tentokrát to už nevzdám a dotáhnu to do zdárného konce. Mám před sebou perný půlrok. Přidáte se? 

Přeji vám krásný zbytek týdne. A těším se na vaši (naši) vzájemnou podporu

Barča

Komentáře

  1. Ahoj Barčo, koukám, že jsi konečně vyrazila do terénu, klobouk dolů, přes 10 km bych teď nedala :). Já jsem se konečně taky vykopala, dnes jsem byla též počtvrté, sice jsem ráda, když udejchám 5 km, ale jak píšeš, ta zimní kila musí dolů. Doufám, že nás nadšených bude více, neboť moje vůle je dosti vrtkavá:). Takže jdu s Tebou do toho, i když budu klusat několik kiláků za Tebou :):). Moniša

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. To vůbec nevadí Moni. Děkuji za tvou reakci a fandím ti. Já včera dala 4,5 z hecu a dneska zvažuji zda jít nebo nejít. Protože jsem včera utíkala v blbých botech a mám lýtka jako kámen. Uvidíme :) Budu ti fandit a podporovat. Třeba se k nám ještě někdo přidá ;)

      Vymazat

Okomentovat

Děkuji, že jsi si udělal/a čas okomentovat můj článek. Vážím si toho. Hezký den Barča

Populární příspěvky z tohoto blogu

Háčkované šatičky pro holčičky

Pokud si nechcete nechat ujít novinky, pojďte  přidat ke mně do skupinky Bandorka háčkování KLIK   Krásný podvečer, šikulky,  teď jsem se trošku víc zaměřila na duhová klubíčka, proto se neozývám tak často.  Některé z vás mají pocit, že mám elektrický háček. Věřte mi, že já mám pocit, že to jde všechno strašně moc pomalu.  A navíc ty velké věci tak dlouho trvají. A je pro mne super zjištění, že nezáleží na délce klubíčka, ale na tom, co zrovna háčkuju.  Pro srovnání, dámské pončo z příze Butterfly 1500 mi zabralo méně času, než mandala, na které zrovna pracuju, která bude z klubíčka 750m.  Dneska se konečně pokusím sepsat návod na dětské šatičky.  Nedávno jsem někde zahlédla diskusi o tom, že jsou všude návody jen na "malé holky".  Vzhledem k tomu, že tady mám teď docela dost klubíček, pokusím se sepsat i návod třeba na šatičky na 11 let?  Budu určitě ráda, když mi napíšete jestli by o to byl zájem.  Já mám doma 2 kluky a nev

Háčkovaná čepko- čelenka

Pokud si nechcete nechat ujít novinky, pojďte se k nám přidat Bandorka háčkování KLIK   Pěkný podvečer šikulky, dneska jsem pro vás sepsala návod na něco mezi čepkou a čelenkou.  Musím říct, že jsem z výsledku moc nadšená a možná ji udělám i pro sebe.  Čelenky jsou fajn, ale tohle je takové neobvyklé, není to ani čepka na drdol, protože to je o něco nižší. A protože jsem ji chtěla malinko ozdobit a aplikace by se tak úplně nehodila, stáhla jsem ji v jednom místě přízí do mašličky.  Použila jsem novinku od  VlnaHep  přízi Patty a háček č. 4. Přijde mi, že ta příze je krásně pružná a opravdu čepička skvěle sedí.  Myslela jsem, že ji budu muset v horní části zužovat, ale nebylo to potřeba. Skvěle přilnula k hlavě.  Čepičko-čelenka  je cca na obvod 53 cm, ale jak vidíte, na hlavu jsem ji dostala i já (obvod 55cm).  Stačila mi tak půlka klubíčka. Prvně si uháčkujeme lem (od lemu jsem háčkovala poprvé :) 1. řada - uháčkovala jsem si 12

Háčkovaný motýlek

Pokud si nechcete nechat ujít novinky, pojďte  přidat ke mně do skupinky Bandorka háčkování KLIK   Krásný podvečer sikulky,  dneska ráno jsem uviděla někde ve FB skupince takové šité motýlky a líbil se mi ten princip, jak moc byly jednoduché a proto jsem se rozhodla, že je zkusím udělat podobně, ale háčkem. Udělala jsem je mnohem menší než byly ty šité, ale právě proto, abych si je mohla pověsit na větvičku. Použila jsem nějaký zbytek příze Alize Bella Batic.  Barvičky mají krásné jemné plynulé přechody a to se mi na motýlkovi moc líbí.  Myslím ale, že je naprosto jedno, jakou přízi použijete.  Prostě využijte nějaké zbytečky.  Háček jsem si vzala č. 2. Tyto motýlky zvládne opravdu i opravdový začátečník.  Není na nich opravdu vůbec nic těžkého.  Použité zkratky: mk ... magický kruh ks ... krátký sloupek pds ... polodlouhý sloupek  ds ... dlouhý sloupek  po ... pevné oko V základu si uháčkujeme dva půlkruhy.  Je