Přeskočit na hlavní obsah

Projekt


Přeji vám krásné dobré ránko. Dneska už to ani nebudu zkoušet s večerem. Je půl druhé ráno a já tento článek snad poprvé ťukám na telefonu :) i fotky jsou jen v mobilové kvalitě. Zato ovšem od srdce. 


Kdo z vás čte blog pravidelně už ví, že se teď jednou za čas učastním víkendového kurzu v rámci projektu Školky bez hranic. A na minulém kurzu jsme pracovali na své pedagogické vizi. Víceméně to byla náplň celého víkendu. Všechno jsme si krásně vypracovali, prodiskutovali, doplnili důležité info a poté těsně před odjezdem někteří z nás ten projekt ztratili. Můžete hádat, kdo to byl :D samozřejmě, že já. Jak jinak.


A protože zítra mi začíná další z víkendů v Brně a můj projekt se nikde neobjevil, musela jsem vzít dnes papír, tužky a pastelky a něco kloudného sesmolit.


Ze začátku jsem nevěděla, co psát. Ale nakonec si myslím, že můžu být spokojená.


Zítra pokud se mi povede, vložím vám ještě rychle návod na háčkovaná srdíčka. Jako dekoraci do bytečku nebo jako dárek. Musím něco upéct. Uvařit a sbalit se. Přeji vám krásný pátek třináctého a super víkend. 

Barča

Komentáře

  1. Baru jsi šikula že ještě zvládáš kurz, přeji Ti hodně štěstí, ať se Ti všechno pořád pěkně daří! Ta červená bublina mluví za vše ;-) Měj se hezky pa.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jani děkuji, ta červená bublina je bod číslo jedna a hlavní cíl, kéž by to fungovalo :)) B.

      Vymazat

Okomentovat

Děkuji, že jsi si udělal/a čas okomentovat můj článek. Vážím si toho. Hezký den Barča

Populární příspěvky z tohoto blogu

Háčkované šatičky pro holčičky

Pokud si nechcete nechat ujít novinky, pojďte  přidat ke mně do skupinky Bandorka háčkování KLIK   Krásný podvečer, šikulky,  teď jsem se trošku víc zaměřila na duhová klubíčka, proto se neozývám tak často.  Některé z vás mají pocit, že mám elektrický háček. Věřte mi, že já mám pocit, že to jde všechno strašně moc pomalu.  A navíc ty velké věci tak dlouho trvají. A je pro mne super zjištění, že nezáleží na délce klubíčka, ale na tom, co zrovna háčkuju.  Pro srovnání, dámské pončo z příze Butterfly 1500 mi zabralo méně času, než mandala, na které zrovna pracuju, která bude z klubíčka 750m.  Dneska se konečně pokusím sepsat návod na dětské šatičky.  Nedávno jsem někde zahlédla diskusi o tom, že jsou všude návody jen na "malé holky".  Vzhledem k tomu, že tady mám teď docela dost klubíček, pokusím se sepsat i návod třeba na šatičky na 11 let?  Budu určitě ráda, když mi napíšete jestli by o to byl zájem.  Já mám doma 2 kluky a nev

Háčkovaný motýlek

Pokud si nechcete nechat ujít novinky, pojďte  přidat ke mně do skupinky Bandorka háčkování KLIK   Krásný podvečer sikulky,  dneska ráno jsem uviděla někde ve FB skupince takové šité motýlky a líbil se mi ten princip, jak moc byly jednoduché a proto jsem se rozhodla, že je zkusím udělat podobně, ale háčkem. Udělala jsem je mnohem menší než byly ty šité, ale právě proto, abych si je mohla pověsit na větvičku. Použila jsem nějaký zbytek příze Alize Bella Batic.  Barvičky mají krásné jemné plynulé přechody a to se mi na motýlkovi moc líbí.  Myslím ale, že je naprosto jedno, jakou přízi použijete.  Prostě využijte nějaké zbytečky.  Háček jsem si vzala č. 2. Tyto motýlky zvládne opravdu i opravdový začátečník.  Není na nich opravdu vůbec nic těžkého.  Použité zkratky: mk ... magický kruh ks ... krátký sloupek pds ... polodlouhý sloupek  ds ... dlouhý sloupek  po ... pevné oko V základu si uháčkujeme dva půlkruhy.  Je

Háčkovaná čepko- čelenka

Pokud si nechcete nechat ujít novinky, pojďte se k nám přidat Bandorka háčkování KLIK   Pěkný podvečer šikulky, dneska jsem pro vás sepsala návod na něco mezi čepkou a čelenkou.  Musím říct, že jsem z výsledku moc nadšená a možná ji udělám i pro sebe.  Čelenky jsou fajn, ale tohle je takové neobvyklé, není to ani čepka na drdol, protože to je o něco nižší. A protože jsem ji chtěla malinko ozdobit a aplikace by se tak úplně nehodila, stáhla jsem ji v jednom místě přízí do mašličky.  Použila jsem novinku od  VlnaHep  přízi Patty a háček č. 4. Přijde mi, že ta příze je krásně pružná a opravdu čepička skvěle sedí.  Myslela jsem, že ji budu muset v horní části zužovat, ale nebylo to potřeba. Skvěle přilnula k hlavě.  Čepičko-čelenka  je cca na obvod 53 cm, ale jak vidíte, na hlavu jsem ji dostala i já (obvod 55cm).  Stačila mi tak půlka klubíčka. Prvně si uháčkujeme lem (od lemu jsem háčkovala poprvé :) 1. řada - uháčkovala jsem si 12