Přeskočit na hlavní obsah

Dinopark ve Vyškově

... pokračování příspěvku ZOO Vyškov....

Součástí vstupného do ZOO je také prohlídka dinoparku. Mají to parádně vymyšlené. V ZOO nasednete na jejich vláček, který je v ceně vstupenky a ten vás doveze do dinoparku. Pro děti je to skvělý zážitek. Oba kluci seděli ve vláčku jak králové na trůnu a tvářili se důležitě. Za tohle mají určitě palec nahoru.

Po příjezdu do dinoparku jsme se najedli a vyrazili na obhlídku dinosaurů. Nebylo jich ani příliš, ani málo. Bylo jich přiměřeně věku mých dětí. Takže je to bavilo až do konce. Skvělé je také to, že si děti mohou na dinosaury sáhnout, pohladit je, dokonce si na některé mohou i sednout. Jeden a půl letého Štěpánka nejvíc bavil nerovný terén a Matýsek běhal od dinosaura k dinosaurovi.

Jako novinku mají v dinoparku lanové kolo, kde si můžete prohlédnout dinosaury z ptačí perspektivy. Super nápad, bohužel jsem kvůli dětem nevyzkoušela. Třeba někdy příště.

Své putování po dinosaurech jsme zakončili 4D filmem v místním kině. Z toho jsem měla trochu obavy, protože ještě před pár měsíci se Maty bál i v kině na Šmoulech. Ale zvládli jsme to parádně a Matýsek byl zcela vtažen do děje. Dokonce se mě ptal, jak se z toho moře dostaneme zase zpátky :D.

Včerejšek musím zhodnotit jako úžasný den. Neměl chybu. Děti si to parádně užily, já si odpočinula, i když jsem teda domů přijela totálně vycucaná :). Všem doporučuji. Dá se tam strávit celý den a děti se rozhodně nudit nebudou.

Mějte se krásně :)

Barča
Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Háčkovaná čepko- čelenka

Pokud si nechcete nechat ujít novinky, pojďte se k nám přidat Bandorka háčkování KLIK   Pěkný podvečer šikulky, dneska jsem pro vás sepsala návod na něco mezi čepkou a čelenkou.  Musím říct, že jsem z výsledku moc nadšená a možná ji udělám i pro sebe.  Čelenky jsou fajn, ale tohle je takové neobvyklé, není to ani čepka na drdol, protože to je o něco nižší. A protože jsem ji chtěla malinko ozdobit a aplikace by se tak úplně nehodila, stáhla jsem ji v jednom místě přízí do mašličky.  Použila jsem novinku od  VlnaHep  přízi Patty a háček č. 4. Přijde mi, že ta příze je krásně pružná a opravdu čepička skvěle sedí.  Myslela jsem, že ji budu muset v horní části zužovat, ale nebylo to potřeba. Skvěle přilnula k hlavě.  Čepičko-čelenka  je cca na obvod 53 cm, ale jak vidíte, na hlavu jsem ji dostala i já (obvod 55cm).  Stačila mi tak půlka klubíčka. Prvně si uháčkujeme lem (od lemu jsem háčkovala poprvé :) 1. řada - uháčkovala jsem si 12

Háčkované šatičky pro holčičky

Pokud si nechcete nechat ujít novinky, pojďte  přidat ke mně do skupinky Bandorka háčkování KLIK   Krásný podvečer, šikulky,  teď jsem se trošku víc zaměřila na duhová klubíčka, proto se neozývám tak často.  Některé z vás mají pocit, že mám elektrický háček. Věřte mi, že já mám pocit, že to jde všechno strašně moc pomalu.  A navíc ty velké věci tak dlouho trvají. A je pro mne super zjištění, že nezáleží na délce klubíčka, ale na tom, co zrovna háčkuju.  Pro srovnání, dámské pončo z příze Butterfly 1500 mi zabralo méně času, než mandala, na které zrovna pracuju, která bude z klubíčka 750m.  Dneska se konečně pokusím sepsat návod na dětské šatičky.  Nedávno jsem někde zahlédla diskusi o tom, že jsou všude návody jen na "malé holky".  Vzhledem k tomu, že tady mám teď docela dost klubíček, pokusím se sepsat i návod třeba na šatičky na 11 let?  Budu určitě ráda, když mi napíšete jestli by o to byl zájem.  Já mám doma 2 kluky a nev

Háčkovaný motýlek

Pokud si nechcete nechat ujít novinky, pojďte  přidat ke mně do skupinky Bandorka háčkování KLIK   Krásný podvečer sikulky,  dneska ráno jsem uviděla někde ve FB skupince takové šité motýlky a líbil se mi ten princip, jak moc byly jednoduché a proto jsem se rozhodla, že je zkusím udělat podobně, ale háčkem. Udělala jsem je mnohem menší než byly ty šité, ale právě proto, abych si je mohla pověsit na větvičku. Použila jsem nějaký zbytek příze Alize Bella Batic.  Barvičky mají krásné jemné plynulé přechody a to se mi na motýlkovi moc líbí.  Myslím ale, že je naprosto jedno, jakou přízi použijete.  Prostě využijte nějaké zbytečky.  Háček jsem si vzala č. 2. Tyto motýlky zvládne opravdu i opravdový začátečník.  Není na nich opravdu vůbec nic těžkého.  Použité zkratky: mk ... magický kruh ks ... krátký sloupek pds ... polodlouhý sloupek  ds ... dlouhý sloupek  po ... pevné oko V základu si uháčkujeme dva půlkruhy.  Je