Přeskočit na hlavní obsah

Adventní kalendář pro ženy


Krásné pondělí, milé ženy. 

Dnešní článek je jenom pro vás. 

Vím, že na blog chodí i muži, ale dovolte pánové, abych dnešní článek věnovala pouze ženám. 

Letošní rok byl velmi náročný a tak mne napadlo, že bychom si ten konec roku, ten předadventní čas mohly trošku zpříjemnit. 

A proto jsem si dneska celý den hrála, kreslila, přemýšlela, vymýšlela, psala, abych pro nás ženy vymyslela něco, co si určitě zasloužíme. 

Připravila jsem pro vás adventní kalendář. 


Dvě PDFka. 

Pokud se vám bude si chtít trošku hrát, vytiskněte si obě.

Pokud jste "líné" nebo nemáte čas, vytiskněte si pouze adventní kalendář. 

Ten byl totiž původním záměrem, ale můj muž mě přivedl na myšlenku to ještě "povznést" a proto jsem do druhého PDFka pro vás naskládala 24 citátů, které jsou v tabulce vytvořené tak, abyste po vytisknutí těmi citáty "překryly" adventní úkoly. 

Můžete si je buď vytisknout, zalaminovat a přilepit na zalaminovaný kalendář. 


A nebo to udělat jako já. Já jsem si zalamilovala kalendář, vytiskla citáty, nalepila je na lepící lístečky a ty nalepila na okénka. 

Jak si to zpracujete, záleží jenom na vás.

Adventní kalendář 2020 

Citáty ke kalendáři 

Věřím, že se vám bude kalendář líbit. 

A budu ráda, když mi dáte vědět.

Budu ráda, když budete sdílet a kalendář se dostane k co nejvíce ženám :)

Protože mé přání je, aby všechny ženy mohly mít krásný a klidný adventní čas :)


Mějte krásný začátek nového týdne 

Komentáře

 1. Super nápad a krásné pohlazení na duši. Děkuji za váš čas a vaši kreativitu a hlavně, že se s námi o obojí dělíte. L.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leděnko, moc vám děkuji.
   Mám těch nápadů v hlavě tolik, ruce jen dvě. A proč to schovávat do šuplíku :)

   Vymazat
 2. Petra Mikulcová2. prosince 2020 18:09

  Moc hezké, nápadité, děkuji :-)
  Adventní kalendáře vymýšlím každý rok jiné, pro své děti, letos už jen pro dcerku, syn má 20 :-), ale loni ještě měl.
  Krásný advent, obdivuji Vaše háčkování a vše kolem :-)
  Petra

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji, že jsi si udělal/a čas okomentovat můj článek. Vážím si toho. Hezký den Barča

Populární příspěvky z tohoto blogu

Háčkované šatičky pro holčičky

Pokud si nechcete nechat ujít novinky, pojďte  přidat ke mně do skupinky Bandorka háčkování KLIK   Krásný podvečer, šikulky,  teď jsem se trošku víc zaměřila na duhová klubíčka, proto se neozývám tak často.  Některé z vás mají pocit, že mám elektrický háček. Věřte mi, že já mám pocit, že to jde všechno strašně moc pomalu.  A navíc ty velké věci tak dlouho trvají. A je pro mne super zjištění, že nezáleží na délce klubíčka, ale na tom, co zrovna háčkuju.  Pro srovnání, dámské pončo z příze Butterfly 1500 mi zabralo méně času, než mandala, na které zrovna pracuju, která bude z klubíčka 750m.  Dneska se konečně pokusím sepsat návod na dětské šatičky.  Nedávno jsem někde zahlédla diskusi o tom, že jsou všude návody jen na "malé holky".  Vzhledem k tomu, že tady mám teď docela dost klubíček, pokusím se sepsat i návod třeba na šatičky na 11 let?  Budu určitě ráda, když mi napíšete jestli by o to byl zájem.  Já mám doma 2 kluky a nev

Háčkovaná čepko- čelenka

Pokud si nechcete nechat ujít novinky, pojďte se k nám přidat Bandorka háčkování KLIK   Pěkný podvečer šikulky, dneska jsem pro vás sepsala návod na něco mezi čepkou a čelenkou.  Musím říct, že jsem z výsledku moc nadšená a možná ji udělám i pro sebe.  Čelenky jsou fajn, ale tohle je takové neobvyklé, není to ani čepka na drdol, protože to je o něco nižší. A protože jsem ji chtěla malinko ozdobit a aplikace by se tak úplně nehodila, stáhla jsem ji v jednom místě přízí do mašličky.  Použila jsem novinku od  VlnaHep  přízi Patty a háček č. 4. Přijde mi, že ta příze je krásně pružná a opravdu čepička skvěle sedí.  Myslela jsem, že ji budu muset v horní části zužovat, ale nebylo to potřeba. Skvěle přilnula k hlavě.  Čepičko-čelenka  je cca na obvod 53 cm, ale jak vidíte, na hlavu jsem ji dostala i já (obvod 55cm).  Stačila mi tak půlka klubíčka. Prvně si uháčkujeme lem (od lemu jsem háčkovala poprvé :) 1. řada - uháčkovala jsem si 12

Háčkovaný motýlek

Pokud si nechcete nechat ujít novinky, pojďte  přidat ke mně do skupinky Bandorka háčkování KLIK   Krásný podvečer sikulky,  dneska ráno jsem uviděla někde ve FB skupince takové šité motýlky a líbil se mi ten princip, jak moc byly jednoduché a proto jsem se rozhodla, že je zkusím udělat podobně, ale háčkem. Udělala jsem je mnohem menší než byly ty šité, ale právě proto, abych si je mohla pověsit na větvičku. Použila jsem nějaký zbytek příze Alize Bella Batic.  Barvičky mají krásné jemné plynulé přechody a to se mi na motýlkovi moc líbí.  Myslím ale, že je naprosto jedno, jakou přízi použijete.  Prostě využijte nějaké zbytečky.  Háček jsem si vzala č. 2. Tyto motýlky zvládne opravdu i opravdový začátečník.  Není na nich opravdu vůbec nic těžkého.  Použité zkratky: mk ... magický kruh ks ... krátký sloupek pds ... polodlouhý sloupek  ds ... dlouhý sloupek  po ... pevné oko V základu si uháčkujeme dva půlkruhy.  Je